Kontakt

Poniżej przedstawiamy opcję kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny klimatyzacji.
 

Napisz do nas w sprawię oferty

Ponizej znajduję się formularz kontaktowy, nasz adres email oraz telefon aby mogli Państwo wybrać dogodną formę kontaktu z nasza firmą. 
Zadzwoń już teraz i uzyskaj korzystną ofertę!
Adres

Telimeny 42/3 Kraków 30-838

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 18:00

Filip Brzezinski
Filip Brzezinski
2023-09-20
Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Świetna komunikacja. Polecam i zasłużone 5.
Kuba Zieba
Kuba Zieba
2023-09-12
Firma terminowa, rzetelnie wykonująca usługi. Montaż wykonany dwuetapowo, wszystko uporządkowane po wkuciach. Urządzenie działa bez zarzutu. Polecam
Paweł Sałosz
Paweł Sałosz
2023-09-03
Super sprawny montaż klimatyzatora w dwóch etapach, bardzo dobry kontakt z Panem Damianem, szybka wycena i termin realizacji. Polecam serdecznie 🙂
Hanna Kula
Hanna Kula
2023-08-02
Bardzo polecamy usługi Pana Damiana! Klimatyzacja działa świetnie. Pan Damian odpowiedział na milion naszych pytań i doradził z każdym szczegółem. Instalacja przebiegła szybko i sprawnie.
Karol Siedlecki
Karol Siedlecki
2023-08-01
Polecam szybko i sprawnie, a po za tym czysto.
Bartek Służbowy - FARO
Bartek Służbowy - FARO
2023-07-28
Serdecznie polecam, usługa wykonana szybko, estetycznie i co najważniejsze solidnie. Duży plus za bieżące sprzątanie co jest miłym zaskoczeniem. Zostawiają po sobie porządek i nie ma co nawet w tym aspekcie poprawiać 🙂 Ekipa bardzo zgrana, chętnie doradzą, odpowiedzą na każde pytanie. Mają spore doświadczenie i używają wysokiej klasy sprzętu co przekłada się na końcowy (wzorowy) efekt prac. Powodzenia Panowie, na pewno w razie potrzeby będę korzystał z Waszych usług.
Mateusz Statek
Mateusz Statek
2023-07-03
Bardzo sprawna usługa, szybko dograny termin, bezproblemowy kontakt. WZÓR! Jeśli kiedyś będę potrzebował klimatyzacji w innej nieruchomości, na pewno zadzwonię do Pana Damiana. Instalacja szybką, czysta, profesjonalna i punktualna. Zero zastrzeżeń, 100% satysfakcji!!
Jędrzej Dąbrowa
Jędrzej Dąbrowa
2023-06-30
Dla każdego, kto miał do czynienia z różnymi "fachowcami", współpraca z KlimaProfi będzie miłym zaskoczeniem: instalacja zaczęła się co do minuty zgodnie z umówionym terminem, trwała dokładnie tyle, ile zostało wcześniej zakomunikowane (montaż klimatyzacji, podłączenie prądu i sprzątanie poniżej 4 godzin!), mimo konieczności kucia bruzd pod kable salon wymagał tylko przetarcia mopem, a wszelkie odpady i śmieci zostały spakowane do kartonu po klimatyzatorze, gotowe do wyniesienia. Montaż odbył się 10 dni po pierwszym kontakcie, w międzyczasie odbyła się wizyta w mieszkaniu, gdzie doradzono nam odnośnie parametrów i rodzaju instalacji odpowiedniej do mieszkania. Zawsze sprawny i konkretny kontakt. Będę polecał każdemu, jeśli wspomni o chęci instalacji klimatyzacji w Krakowie.
Beata Makuch
Beata Makuch
2023-06-29
Bardzo polecam! Od pierwszego kontaktu do założenia klimatyzacji wszystko odbyło się bardzo sprawnie i profesjonalnie. Pan Damian bardzo cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, czego nie doświadczyliśmy niestety u konkurencji. Cena klimatyzacji wraz z montażem również okazała się być tańsza niż u konkurencji. Gdybyśmy drugi raz mieli zamontować klimatyzację, nie mielibyśmy wątpliwości kogo wybrać 🙂

Potrzebujesz Darmowej Wyceny?